.

.

Општи Алатки 70555 Telescoping Огледало, 1-3/8-Инчен Дијаметар

Општи Алатки 70555 Telescoping Огледало, 1-3/8-Инчен Дијаметар

DEN 1003.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Круг Огледало 1-3/8-инчен дијаметар; се протега од 5 инчи да 27-1/2 инчи.Целосно полиран огледало е затворен во позлатен носителот која е во прилог да се справи со двокреветни топката и заеднички приклучок.Двојно топката и грло зглобовите се прилагоди на секој агол.Има telescoping рака и винил перница зафат се справува.Неограничени користи и околу домот и во продавница; проверете зад armoire за изгубени клучеви или под мотор блок за исчезнати гром.Општи Алатки 70555 1-3/8" Telescoping Комунални Mirror General е Инспекција Огледала се познати по нивните навидум неограничена користи и околу домот и во продавница.На пример, еден Инспекција Огледало може да се користи за да се провери зад armoire за изгубени клучеви или под мотор блок за исчезнати гром.Нашата Инспекција Огледала доаѓаат во различни големини и должини, и функцијата dual топка-и-приклучок зглобовите за бесконечна агол корекција на огледало.Оваа Telescoping Инспекција Огледало е означен со 1-3/8" дијаметар огледало и е со можност да биде продолжен од 5" за да 27-1/2", во должина.Општи Алатки 70555 1-3/8" Telescoping Комунални Огледало Карактеристики : 1-3/8" дијаметар Инспекција Огледало Telescoping вратило се протега од 5" за да 27-1/2", во должина Одлична за употреба во двата дома и продавница : Проверете под некој автомобил за издувни гасови протекување, се Набљудуваат под подот одбори во вашиот дом за термит штета, врши Увид на грб на бојлер за протекување, Пребарување зад салон за исчезнати накит Огледало е целосно полиран за кристално јасен одраз Двојна топка-и-приклучок зглобовите дозвола бесконечна агол корекција на огледало Погодно џеб клип за употреба во полето.Ја олеснува инспекција на недостапни работа парчиња и машини со алатка на одлуки, assemblers, инспектори, и механика Целосно полиран огледало Затворен во позлатен носители кои се во прилог да се справи со двокреветни топката и грло заеднички Двојно топката и грло зглобовите се прилагоди на секој агол, 1-3/8" дијаметар, 5" се протега на 27-1/2" целокупната должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата