.

.

Nailene Помине Couture, Safari, Пакет од 24 Ноктите

Nailene Помине Couture, Safari, Пакет од 24 Ноктите

DEN 180.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ФРАНЦУСКИ SAFARI ДИЗАЈН на НОКТИ : Овој комплет вклучува 24 лесен-за-применуваат Safari Дизајн ноктите во 12 големини, лепак, тампон и маникир стап.Couture, пистата инспирирани дизајн ноктите на вашите прсти!.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ во СЕКОЕ ВРЕМЕ : Нашата Толку Природни нокти се потенки во cuticle да се вратиме на вашите природни нокти за совршено се вклопуваат во секое време.Толку удобно, па природно е, можете дури и не знаат дека тие се таму!.САЛОН за убавина-КВАЛИТЕТНИ НОКТИ ДОМА : Па Природно е нашите премија нокти линија на undecorated и француски нокти во различни должини.Се создаде безвременски секојдневниот изгледа дека се лесно да се примени & совршен за секоја прилика.ДИЗАЈНИРАН за ДА ги импресионираат : Нашата вештачки лепак на ноктите лесно може да се примени & дизајниран за да ги импресионираат со француски стил за класичен изглед.Ако вашата убавина рутина е за свежина & едноставност, обидете се Nailene.NAILENE КВАЛИТЕТ : Ние направи салон за убавина-квалитет вештачки нокти производи кои се лесни за употреба & прифатлива за секојдневна облека, вклучувајќи ги помине уметност, ноктите лепак, акрилик колекции колекции и повеќе.Прецизност совет апликатори обезбедува во согласност лепак дисперзија.Посебна формула суши во секунди за лесна, во близина на-инстант бонд.Макс сила поврзување на формула обезбедува долготрајна издржливост.Колекции вклучуваат 216 нокти во 12 големини, Ултра Брз Лепак и ноктите бафер.Undecorated ноктите лесно може да полски и се одлични за секоја прилика.Ноктите совети додадете должината и салон сила на ноктите веднаш.Класичен француски совет нокти изгледаат во овалната и "squoval" форми.Текстура површината помага лажни и природни нокти површини заклучување заедно.Криви форма сида лепливоста со минимално триење на природни нокти.Достапни во различни бои за секој повод, денот или ноќта.Криви форма сида лепливоста со минимално триење на природни нокти.Потенка на cuticle и flexes да помине лак за совршено се вклопуваат.Couture, пистата инспириран дизајн ноктите на вашите прсти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата