.

.

Копче за Префрлување, Еден Нормално Отворен (1NO), 12mm Метал Копчето Прекинувач со Енергија Икона Бели LED Светло Авто-Ресетирајте 1 НЕ Прекинувач(3V)

Копче за Префрлување, Еден Нормално Отворен (1NO), 12mm Метал Копчето Прекинувач со Енергија Икона Бели LED

DEN 422.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет switch копчето, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба. 【Висок Квалитет】switch школка е направен од казна метал,трајни и има долг животен век, контактот се изработени од сребро за високо спроводливост и низок отпор. 【Го издржат Максимална Струја】станот се префрлите копчето можат да го издржат максимална струја на 3А. 【Добра Performace】авто-ресетирајте го прекинувачот е стабилна ,не е лесно да се тргне наопаку и има голема перформанси при користење. 【Услуга Гаранција】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Карактеристики : 1.100% сосема нов висок квалитет switch копчето, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, безбедно да се use2.Switch школка е направен од казна метал,трајни и има долг животен век, контактот се изработени од сребро за високо спроводливост и ниска resistance3.Станот се префрлите копчето можат да го издржат максимална струја на 3 A4.Авто-ресетирајте го прекинувачот е стабилна ,не е лесно да се тргне наопаку и има голема претстава додека using5.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите problem Specification : Топлина во Облик на : Flat Operation Тип : Авто-Reset Mounting Бленда : 12mm / 0.47 in Contact Форма : Еден Нормално Отворен (1 NO)Жици Метод : Pin Maximum Струја : 3 AContact Материјал : Сребрен Contact Protection Ниво : IP66, IK09 Voltage Опсег : 3 V, 5 V, 12 V, 24 V (Изборен) Светлосен Боја : White Style : Со Сила Икона Light Package Листа : 1 x Копчето Switch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата