.

.

Sandvik Coromant 329-100Q22-E CoroMill 329 Grooving Мелница Вметнете Носител на Десната Рака, 22mm Арбор, 100mm Сечење Дијаметар, Е Седиште Големина, 6 Теренот

Sandvik Coromant 329-100Q22-E CoroMill 329 Grooving Мелница Вметнете Носител на Десната Рака, 22mm Арбор, 100mm

DEN 21948.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Арбор или понесе со keyway монтажа.Позитивни геометрија.Вметнете geometries и оценки за сите материјали освен од ISO H. Wiper вметнете за подобрување на завршна површина.Наменска понуда достапна за влошки.Grooving машина Coro Mill 329 додава брзина и се хранат способност да ритам мелничката благодарение на ригидност на Coro Cut V-железнички интерфејс плус економијата на Coro Cut две сечење на рабови.Примена : мило мелничката до 18-милиметри, разделба off.Инсерти се апсолутно безбедно монтирани со corocut вметнете стегање.Висока продуктивност поради многу внесува во машина.Ниска сечење forces.ISO апликацијата гранки : челик, нерѓосувачки челик, од леано железо, алуминиум, отпорни на топлина и легури на титаниум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата