.

.

RUCCI 10X Зголемена Огледало - со 3 Монтажа Вшмукување Чаши - се Користи за Прецизни Шминка - Веѓите/Tweezing - Blackhead/Blemish Отстранување - Бања/Travel Шминка Огледало - 5.5 Инчен Круг

RUCCI 10X Зголемена Огледало - со 3 Монтажа Вшмукување Чаши - се Користи за Прецизни Шминка - Веѓите/Tweezing

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силна 10 X Зголемува Огледало - Одлично за применуваат шминка!Помага да се направи прецизна очи шминка, кубат косите или отстрани мали невидена флеки или мали точки меѓу забите.Ова огледало ви помага да бидете сигурни дека се што е на вашето лице изгледа исто добро. 3 Вшмукување Чаши за Лесно Монтирање - На 10 X зголемена огледало има 3 вшмукување чаши да се направи монтажа лесно и сигурно.Место Огледало - Да се обезбеди јасност на 10x зголемување огледало, ве молиме да започне гледа во огледало внимателно во врска со 4-6 инчи далеку од твоето лице, а потоа се движи полека се додека имаш најдобро да се фокусираат.Одлично за Патување - Ова огледало е 5.5 инчи круг вклучувајќи рамка, 3/4 инчи дебела дека е пренослив и се одлични за патување. 10x зголемување акрилик 3 вшмукување чаша огледало.Одлично за примена на шминка.Јасно акрилик заврши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата