.

.

EcoNour Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег со Складирање Торбичка | Надворешноста Термички Шофершајбната Покритие за Снег & Заштита од Сонце | 210T Полиестер Возило Ш?

EcoNour Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег со Складирање Торбичка | Надворешноста Термички Шофершајбната

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Анти-Кражба Дизајн : Вие не мора да се грижите за губење на вашиот зимски шофершајбната опфаќа благодарение на "Анти-Кражба" клапи, кои се вклопува право во вашиот автомобил врати.Двојна еластична ремени нудат чиста естетски изглед на вашиот автомобил по инсталацијата!.Големината и Димензии : Eco Nour Автомобил Шофершајбната Покрие карактеристики големина димензија на 67 инчи во ширина x 39 инчи во висина која одговара на правото на вашиот автомобил е ветробрани во 67x39 инчи.Eco Nours Надворешноста Шофершајбната Sunshade блокови и е одраз на сончева светлина, која може ефикасно да се заштити ентериери, како и надворешноста површината на автомобилот и да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот!Оваа технологија го прави вашиот автомобил кул и го спречува внатрешни работи од процесот на стареење преку спречување на видливи оштетувања.За разлика од другите sunshades кои нудат заштита од сонце, нашите sunshade може да биде инсталиран во доста секој временски услови.Се тоа може да биде врел топло лето или правливи попладне, Eco Nours Надворешноста Sunshade нуди комплетна заштита на вашиот автомобили шофершајбната, како и на вашиот простор без да се прекрши пот!Од заштита на вашиот ветробрани против птичјиот измет за конвенционалните ден-за-ден заштита, ова ви помага да се избегне рутина за одржување со голема маргина!.Не мора да почека за AC да кул автомобил надолу за да се вози по паркинг за подолг период.Исчезнат и се Лизга Доказ : Нашата sunshade карактеристики здрав пар на еластични ленти кои се цврсти и издржливи во природата.На 210 T Материјал обезбедува супериорни заштита на вашиот автомобил е средини и ентериери во било кој временски!.НЕ ПОВЕЌЕ!.Можете исто така да го користите овој опширно да го заштитите вашиот ветробрани против сите временски услови, како што се snowfall, дожд, прав, и се разбира, лета!.Ве молиме мерка вашиот шофершајбната за голем одговара!.Можете исто така да го користите овој опширно да го заштитите вашиот ветробрани против сите временски услови, како што се snowfall, дожд, прав, и се разбира, лета!.За разлика од другите шофершајбната sunshades, ова не е наменета само за заштита од сонце.Автомобилот sunshade е погодно за секојдневна употреба и е идеален sunshade додаток за автомобили на летните денови!.Овој шофершајбната sunshade ќе се спречи вашиот шофершајбната од напукнување и fading The автомобил sunshade е погодно за секојдневна употреба и е идеален sunshade додаток за автомобили на летните денови!Не мора да почека за AC да кул автомобил надолу за да се вози по паркинг за продолжен periods Offers на сит се вклопуваат за автомобил ветробрани заврши со UV заштита и топлинска отпорност!За разлика од другите шофершајбната sunshades, ова не е наменета само за заштита од сонце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата