.

.

HUK Мажите е Непријателските Бран Чевли | Високи Перформанси Риболов & Палубата Подигање на Обувки

HUK Мажите е Непријателските Бран Чевли | Високи Перформанси Риболов & Палубата Подигање на Обувки

DEN 1582.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Huk : обединување риболовците преку перформанси-дизајнира, развива, техничка опрема наменета за гориво вашата страст и извршување без разлика кога, каде и како што риба.На Huk Непријателските бран риболов говорница е конструиран за сите видови на непријатни услови : Целосна neoprene и гума горниот изградба обезбеди трајност и удобност - го донесе на Мајка природа.Контрола влажни влечење : huk е не се лизга outsole упатуваа моделот дава заклучување надолу за Контрола на влажна и лизгава површини Секој повлечи е конструиран за да се земи во сите правци, додека микро-канал отвори дозволуваат водата да избега.Водоотпорен : гума, neoprene и чевли со дебел 8мм modlded ЕВА footbed ќе ги задржи нозете сув без разлика колку непријатни времето добива.Функционална : комерцијални одделение засилен webbing се повлече-ремени ви помогне да добиете овие рибарски чизми за во двете влажни и Суви услови.Непријателските Бран риболов говорница е конструиран за сите видови на непријатни услови.Целосната neoprene и гума горниот изградба обезбеди трајност и удобност.Го донесе на Мајка Природа.Huk : Обединување риболовците преку перформанси-дизајнира, развива, техничка опрема наменета за гориво вашата страст и извршување без разлика кога, каде и како што риба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата