.

.

Clarks Жените Кора Braidshoe Мокасина

Clarks Жените Кора Braidshoe Мокасина

DEN 1223.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Термопластични Elastomers единствена.Пета мерки околу 1.77".Ortho Lite footbed нуди насочени тапацир за поддршка на ногата. 1.75" пета висина.Кожени горни.Аеродром пријателски.Мека синтетички outsole обезбедува удобност во текот на целиот ден.Clarks жените Кора Braidshoe : Овој сестран стил натпревари полно зрно кожа горниот дел на еден пар на суптилен еластична gores што се елиминира потребата за laces и да се обезбеди лесен, се лизга на фт.Неговата Крајна Удобност карактеристики вклучуваат влијание-апсорбирање, влага-wicking Ortholite footbed дизајниран за издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата