.

.

Coopay Loom Плетење Комплет, 4 Различни Големина Плетење Одбор и Други Плетење & Капчиња Материјали за Ќебе, Шамија, Shawl и Повеќе - Идеален за Плетење Подарок за Семејство ?

Coopay Loom Плетење Комплет, 4 Различни Големина Плетење Одбор и Други Плетење & Капчиња Материјали за Ќебе,

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????[Различни Големина за да се Задоволат Сите Ваши потреби] Нашата плетење loom комплет вклучува 4 различни големина плетење loom(9.4"/ 24cm, 13.6"/ 34.5 cm, 17.5"/ 44.5 cm, 21.6"/ 55cm), а loom поврзана кука и пластични големи-очи игла.Можете да ги користите нашите различни правоаголна наѕира да се направи било кој од вас може да слика, како марами, ќебиња, shawls, итн. ????[Повеќе Флексибилност Совршен Повеќе Модели] Секоја пластични штипки на плетење loom е монтажни, можете да изберете различни броеви на штипки според различни модели.Квалитетот на производот е тестиран, трајни и здрав, еколошки материјали. ????[Лесен За Употреба] Тоа е поедноставно да се користи и лесно да се следат од игли за плетење.Едноставно следете ги инструкциите и ќе заврши на вашиот предиво на надворешниот pin пред работат на други изданија низ loom.Ве молиме даде целосна претстава за вашата креативност да сплетам. ????[Заштита на Деца] ќе имаме 4 различна големина и мазна површина која не финтата предиво или модринка на вашето дете кожата.Ајде да уживате во плетењето со нашите деца и заштита на нивните намалување на видот. ????[Идеален DIY Подарок] Лесни и издржливи плетење наѕира да даваат лични купи или совршен подарок за баба ми, мајка ми, сестра ми, пријател и други.Зима ќе доаѓаат, mayebe ќе се согласите, сега е време да се направи ракотворби да придонесе за chariety.Coopay Loom Плетење Комплет, 4 Различни Големина Плетење Одбор и Други Плетење - Светло обоени наѕира направи плетење забава и даде можности за создавање на мали и големи проекти; - производот работи и произведува брзо уредни сплетам; - Може да се користи со повеќето предиво; - The loom направени многу полесно за капчиња; - добро да се задржи на прстите и раката окупирана; - Совршени за изработка на душеци, шамија, headbands, чорапи, шапки, капи; - е Погоден за почетници и искусни плетење љубовници.Добар Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Мајка/Ден на Благодарноста/Роденден/Годишнината подарок.Спецификација : - Боја : Случајни Шарени - Должина на : 9.4"/ 24cm, 13.6"/ 34.5 cm, 17.5"/ 44.5 cm, 21.6"/ 55cm - Материјал : Премиум Смола Пакет се Вклучуваат : - 4 x Различни Големина Knitter Наѕира(9.4"/ 24cm, 13.6"/ 34.5 cm, 17.5"/ 44.5 cm, 21.6"/ 55cm) - 1 x Loom Поврзана Кука - 1 x Пластични Големи-Очи Игла - 1 x Прирачник answer : ___________________________ Note : - Ако сте нови на плетење loom, можете да ги следите видео упатства на Интернет.Тоа е лесно да се биде knitter - Децата ќе научат loom поврзана брзо, но возрасни надзор е потребно со цел да се избегне несреќа користење демне кука.Нашата Политика и Услуги : - не Контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа. - Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни со нашите производи и услуги. - Имаат пријатен шопинг искуство!(*∩_∩*)'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата