.

.

EuisdanAA 10 Компјутери Јасно Бели Топла Топи ЕВА Лепак Лепило Стапови 7x270mm(10 piezas де pegamento adhesivo ЕВА де fusión en caliente бланко transparente де 7x270 mm

EuisdanAA 10 Компјутери Јасно Бели Топла Топи ЕВА Лепак Лепило Стапови 7x270mm(10 piezas де pegamento adhesivo

DEN 227.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Топло Melt Glue Лепило Стап; Материјал : ЕВА.Големина : 7*270mm/ 0.28" x 10.6"(D*L).Боја : Бела Јасно.Тежина : 104g(Peso : 104g.Пакет Содржина : 10x Hot Melt Glue Лепило Стапови(Contenido del paquete : 10 barras adhesivas Топла Melt Glue.Euisdan AA 10 Компјутери Јасно Бели Топла Топи ЕВА Лепак Лепило Стапови 7x270mm1.Напредни, научен и на практичен дизајн на овој Лепак Лепило Стап.2.Овој Практичен Лепак Стап користење на висока температура мини лепак пиштол(не е вклучен).3.Добро работи на повеќето porous и не-porous материјали.4.Одлично за речиси секој изработката на проектот, florists, тепих, ткаенина прилог, пакет запечатување и повеќе.Опис на шпански 10 piezas де pegamento adhesivo ЕВА де fusión en caliente бланко transparente де 7x270 mm Nombre del producto : barra adhesiva Топла Melt Glue; Материјал : EVATamaño : 7 * 270 mm / 0.28" x 10.6" (D * L)Боја : бланко claro Peso : 104g Contenido del paquete : 10 barras adhesivas Топла Melt Glue.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата