.

.

Maeline На Уво, Слушалки со 3,5 mm приклучок за Слушалки Plug - 1 Пакет - Црна

Maeline На Уво, Слушалки со 3,5 mm приклучок за Слушалки Plug - 1 Пакет - Црна

DEN 240.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Wired, На Уво, Лесен, Лесен за чување, Преносни; 32 Ohms.Без микрофон, нема контрола на јачина на звук, нема bluetooth, не безжична.Удобни, Прилагодливи headband за удобност и сигурно одговара.Широк фреквентен опсег 80-18,000 hz; 91db SPL чувствителност.Џек за слушалки : L-облик стерео 3,5 mm приклучок и 4 ft.кабелот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата