.

.

Абу Garcia Виртуелна Врти Ролна и Риболов Прачка Комбо Зелена, 30 Големина на Ролна

Абу Garcia Виртуелна Врти Ролна и Риболов Прачка Комбо Зелена, 30 Големина на Ролна

DEN 1125.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 топката лежишта + 1 ролери имајќи го обезбедува непречено функционирање.Лесни графит тело и роторот.Машински алуминиумски гајтанот дава сила без додавање на вишок на телесната тежина.Everlast спасување систем за подобрување на издржливост.Бавно Осцилација обезбедува дури и да се постават линија со сите видови на линија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата