.

.

Копче за Заклучување Кутија Ѕид Монтирани, 4 Цифрен Комбинација Брава Кутија за Куќа Копче Водоотпорна Безбедно Безбедност Копче за Складирање Заклучување Кутија

Копче за Заклучување Кутија Ѕид Монтирани, 4 Цифрен Комбинација Брава Кутија за Куќа Копче Водоотпорна Безбедно

DEN 1692.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ : Ова копче за заклучување кутија со 4-цифрен код, кој ви овозможува да го поставите вашиот сопствен комбо код со 10000 уникатен избори, што ќе овозможи сигурност и вашиот копчињата безбедно.Тоа е цврсто запечатени и водоотпорен, трајни доволно за куќа копче и надвор копче за складирање;.Едноставен ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И УПОТРЕБА : Постојат 2 монтажа опции за оваа комбинација lockbox за клучеви.Можете да монтирање на ѕид со обезбедени приклучоци и завртки;.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : преносни копче за безбедност салата шкафче кутија обезбедува голем внатрешен простор за одржување до 5 куќата клучеви [пократки од 3.35 инчи]; Кога сте на патување или за бизнис, може да се стави вашиот дом копчиња, автомобил копчиња или влезни карти;.ШИРОКО ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : Со користење на овој 4-цифрен копче за заклучување кутија која ти овозможува или други пристап клучот во кое било време, кои совршено погодни за секојдневни активности, пријатели, роднини, дом, услуги за итни случаи влез, пет sitters и недвижен имот и др.;.КУПИ СО ВКУПНО СИГУРНИ : Fayleeko нуди 100% задоволство гарантира или 30 дена' гаранција за парите назад.Ако имате било какви прашања со копче за заклучување кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.Боја : Сива Боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата