.

.

КПД 06026 Тешки Корозија Инхибитор, 10 Wt Оз - 4 ПАКЕТ

КПД 06026 Тешки Корозија Инхибитор, 10 Wt Оз - 4 ПАКЕТ

DEN 1031.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОДЛИЧНО ЗА - Електрични конекции, моторот компоненти, опрема за складирање, сврзувачки елементи, мотори, сол спреј за заштита, вратило, вретена, управувањето и гас врски, подвозјето на возилата.ЗАШТИТУВА - Метални површини, отпорен на солена спреј и влажност.ЕФИКАСЕН - Суши брзо да тежок waxy слој, одлична за undercoating автомобили, камиони и брод компоненти, штити од солено патот спреј и зимски услови.КПД Морски Корозија Инхибитор 10 мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата