.

.

LAYOER Круг Плетење Loom Сет со Кука Игла Комплет Предиво Кабелот Knitter 4 Шапка Наѕира(Круг)

LAYOER Круг Плетење Loom Сет со Кука Игла Комплет Предиво Кабелот Knitter 4 Шапка Наѕира(Круг)

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет вклучува 4 големини наѕира (еден 5-1/2 инчен loom; еден 7-1/2 инчен loom; еден 9-1/2 инчен loom; еден 11-1/2 инчен loom); 1pc Поврзана Игли, 1pc се Справи со Железо Капчиња Куки,1 Основни инструкции.Четири избрани Големина наѕира, секој со еден водител на pin-от на секоја страна.Бидете различни големини капи,торби, бебе ќебиња, шалови, и многу повеќе за бебе ,дете или возрасен.Направени од високо ABS пластика , Здрав и Со пластични штипки,DIY КОМПЛЕТ ,убава случај.Овој Круг Kintting Loom Поставете Ја Прави Уметноста На Плетењето многу лесно да се научат, за млади и стари.Големина : Круг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата