.

.

Играчка за Складирање Организатор, и да Игра Мат, ValueTalks 2-во-1 Играчка Складирање Кошница со Патент Капак Внатрешна/Надворешна Играчка Брзо Складирање Кутии за Голе?

Играчка за Складирање Организатор, и да Игра Мат, ValueTalks 2-во-1 Играчка Складирање Кошница со Патент Капак

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Исчисти во Секунди] : Value Talks Лего Складирање организатор помага во спречување на нередот или хаос на дете играчки.можете да се прелива играчки десно кон интегриран игра мат за игра, и нека малку фантазија се кандидира диви без диви хаос.Кога играта се направи, само треба да се повлече на drawstring на мат, играчки ќе слајд во складирање торба лесно и брзо без да се губи дополнително време за пронаоѓање на исчезнатите мало парче. [Голем Капацитет] : Нашата lego Складирање сад има голем капацитет со појавување на мерки 16" високи и 13.5" дијаметар.Играчки може да се шири надвор од 59*59 инчен трајни игра мат со drawstring и игра мат е голема eoungh да се обезбеди удобен просторот за деца.Тоа можат да се сместат 2-3 деца во исто време да се игра. [2-во-1 Играчка Организаторите]:Дизајн со висок квалитет на дебели оксфорд материјал го прави кошница полесно да се застане и да се направи форма, патент дизајн на капакот бидете сигурни играчки се безбедно сместени и никогаш не се истури од сите над вашата соба.Згора на тоа, нашите складирање кошница може да се врши од страна на било каде со цврсти рачки и метал патент затворање.Дозволете вашите деца да ги преземат нивните омилени зграда играчки кога ќе одат во парк, на плажа или на друго место. [Погодно & Повеќенаменски] : Оваа играчка складирање кошница е свитлива што го прави лесен за складирање и за примање.Игра мат поврзани со Лепенка е монтажни, можете да го користите како пикник или на плажа мат отворено по демонтажа.Играчка за складирање торба не може само да се продавница лего, градење на цигли, градење на играчки, кукли, играчка автомобили, куче играчки, но исто така и облека. [Совршен Подарок и Услуга] : симпатична цртан филм диносаурус играчка складирање лани не само што нуди многу простор за вашите деца да ги шират своите играчки и да игра, така му се посветам на децата да се формира добра навика на чување играчки.Совршено решение за деца' играчки за складирање.Тоа е голем подарок за вашите деца или семејствата за раѓање и празници.Клиентите задоволство е секогаш наш приоритет, Pls допрат до нас слободно за било какви проблеми се исполнат.Value Talks 2-во-1 Играчка Складирање Кошница Игра со Мат и Патент Lid Free Мајка Раце, Велат Збогум на Mess Do ќе warry за деца играчки расфрлани насекаде и треба парчиња водат за исчезнати по нивното играње.Value Talks играчка Складирање organizerscreate добар решенија за вас.Интегрирани 59.05*59.05 инчен игра мат е многу погодно да ги добиете мелено играчки и мали парчиња,може да се стави сето тоа во кошница, во вториот со повлекување на drawstring на мат.Нека Дете Ужива во Забава, да се Развие Чувство на Organization Value Talks играчка складирање бин може да се носи насекаде со цврсти рачки и метал патент затворање.Дозволете вашите деца да ги преземат нивните омилени buildingtoys кога ќе одат во парк, на плажа или било каде на друго место да уживаат во нивните смешни време.Оваа играчка за складирање кошница не само што нуди многу spacefor вашите деца да ги шират своите играчки и да игра, така му се посветам на децата да се формира добра навика на чување играчки со игра мат.Интимни детали design Cute цртан филм диносаурус играчка складирање bag Sturdy метал zipper Unique дното handle Sturdy ткаенина handle Waterproof отстранлив игра mat High квалитет на спојување и construction Specifications Product Име : Играчка Складирање Организатор Кошеви и Игра Mat Material : Не ткиво ткаенина,премијата се чувствува material Toy складирање кошница големина : 16" висок x 13.5" diameter Built во игра рампа големина : 59" дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата