.

.

Националната 99499 Redi-sleeve

Националната 99499 Redi-sleeve

DEN 1399.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајниран за поправка на оштетените, жлеб или носи шахти.Издржливи нерѓосувачки челик изградба на корозија-слободен запечатување површина што надминува најоригиналните вратило спецификации.Идеален за вратило каде индикации за печат носат, како што се песни или жлебови имаат развиено.Ултра-тенок изградба (0.01/0.25 mm дебелина на ѕид) им овозможува на оригиналниот печат големина за да се користи со минимални дополнителни усна вчитување.Лесно да се инсталира со отстранлив прирабница и инсталација алатка.Инсталација алатка намалува ракав нарушување и овозможува за инсталација, без отстранување од окното.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата