.

.

Fanlide Мотор Времето Алатка за Поставување на Ford 2.0 Ecoboost и Land Rover/Jaguar 2.0 T

Fanlide Мотор Времето Алатка за Поставување на Ford 2.0 Ecoboost и Land Rover/Jaguar 2.0 T

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Примена : 2.0 L Duratec-ТОЈ (MI4) Бензин, 2.0 L Eco Boost GTDI (MI4) Бензински, 2.0 L ST Eco Boost GTDI - (MI4) Бензин.Замена на ОЕМ Број : 303-1600,303-1595,303-1594,303-1565,303-1521,303-748. За мотори опремени со Ford 2.0 SCTI Ecoboost и Jaguar /Land Rover 2.0 GTDI.Camshaft Времето Алатка компатибилен за Ford Mondeo 2.0 T Моторот.Користете ја оваа алатка за проверка и прилагодување на camshaft и вратило во точно TDC позиција.Fanlide е Бренд на Замена на Резервни Авто Делови.Како Дистрибутер и Сервис Провајдер на Авто-Делови.Fanlide Ќе се Прават постојани Напори да се Обезбеди Висок Квалитет на Производи и Услуги на Нашите Клиенти.Fanlide Мотор Camshaft Времето Заклучување Алатка за Поставување На Ford 2.0 Ecoboost и Land Rover/Jaguar 2.0 T,На тенок дизајн и лесна градба на преносни автомобил послужавник може да се вклопат во задниот дел од автомобилот seat кога не е во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата