.

.

ALDKitchen Мини Крофна Производител на Комерцијални | Automatic Doughnut Машина | 3 Млазници Set | Не plug | Нерѓосувачки Челик | 110V (500-800 компјутери/h)

ALDKitchen Мини Крофна Производител на Комерцијални | Automatic Doughnut Машина | 3 Млазници Set | Не plug

DEN 23999.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите нашите машини се опремени со армирано-термостати, греење елементи и дополнителни слоеви на не-стап слој.Највисок квалитет на компонентите се направи нашите машини повеќе сигурен, значително зголемување на нивниот животен век.Длабоко знаење на нашите производи да ни помогне да го реши секој проблем.Големина : 965 x 330 x 650 mm (38" x 13" x 25.6").Резервоар за нафта големина : 820 x 160 x 100 mm (32" x 6.3" x 4").Тежина : 40 kg (88 lb).Материјал : Целосна нерѓосувачки челик.Напон : 110 V.Моќност : 3k W.Крофна големина : Мини (3-5 cm), Средна (5-7 cm), Големи (7-10 cm).Температурата поставување : 50℃ - 300℃.Продуктивност : 500-800 PCS/часа.Тајмерот за поставување на опсегот : 0-30 секунди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата