.

.

Raxinbang сапун Фармацевт Контрола на Инфекцијата Автоматско Индукција Пена за миење Слив Деца се мијат Своите Раце за Домаќинство сапун точење Цреша Прав

Raxinbang сапун Фармацевт Контрола на Инфекцијата Автоматско Индукција Пена за миење Слив Деца се мијат Своите

DEN 2247.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : автоматско исклучување сапун фармацевт сензор.Материјал : ABS + PC + електроника, капацитет : 275 ML.Големина : 72.5 * 103.5 * 190mm.Водоотпорен одделение : PX6, нето содржина : 275ml, Опсегот : рака кожата се чисти.Оперативен влажност : 0% ~ -85% RIH, работна температура : 5 C-40 C, батерија : 4.5 V (3 алкални батерии), уреди со покажувач на растојание : 20-30мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата