.

.

Cordless Влажни Сува Правосмукалка, Ажуриран 3-во-1 Исправена Правосмукалка/Вода Спреј/Четка, Авто-Чистење & Две Резервоарот за Вода & Монтажни Батеријата за Површина Те?

Cordless Влажни Сува Правосмукалка, Ажуриран 3-во-1 Исправена Правосмукалка/Вода Спреј/Четка, Авто-Чистење

DEN 564.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3-во-1 Правосмукалка Четка Надгради cordless влажно и суво вакуум појасно е совршена комбинација на вакуум, вода спреј и четка.Ефикасна еден-чекор чистење, до 25mins на траење, оставајќи брзо-сува и редеа-слободен кат, во голема мера се чиста заштеда на време.За тешка dirt, можете да изберете Максимална на чекање и додадете кат почиста решение(не се вклучени) до чиста вода за длабоко чистење.Авто-Чистење-Откако ја користите, прво, ќе треба празни валкани резервоарот за вода.Вториот стави правосмукалка на станица за полнење и наполнете ја, и бидете сигурни дека за чистење на резервоарот за вода има доволно вода.Последниот, притиснете копче на еден допир авто-чистење на системот за да се четка се тркалаат и цевка се чистат.Answer : ___________________________ NOTE : Само-Чистење само може да се примени кога полнењето на станица за полнење.Глас Асистент & Дигитален Дисплеј Cordless влажно и суво вакуум доаѓа со smart гласовен асистент што се нуди оперативна поддршка, ти го кажувам она што следно да направи, е особено корисно за стари лица.И дигитален дисплеј екранот ќе ви покаже моменталната останатите капацитетот на батеријата/чиста вода, време на извршување/режим.Монтажни Батеријата & Станица за Полнење Монтажни батеријата го продолжува векот на траење на вашата влажно и суво кат почиста, поради тоа што ви овозможува да го замени батеријата само по години, наместо на купување на нов вакуум.Ние обезбедуваме станица за полнење за вакуум полнење, чување и давање помош на авто-чистење. 75d B домаќинство правосмукалка работи мирно без нарушување на вашето семејство.Dual Резервоари за Вода & Еко/Max Режим Мултифункционален влажно-сува правосмукалка усвојува двојна резервоарот за вода технологија, за да се задржи чиста вода подалеку од валкана вода, наменета за темелно чистење со континуирано свежа вода.Притиснете на Еко/Max Mode копчето да се префрлиш на вшмукување моќ.Можете да ги користите Max Режим кога сакате да се исчисти краток килими.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори да сте задоволни со решение во рок од 24 часа.Сите во Еден влажно и суво вакуум и подот почиста : вакуум, се мијат и четка во исто време.Прави чисти напор.Еден Допир Вода Спреј : можете да го контролирате колку чиста вода испрскаат до подот.Еден Допир Авто-Чистење : hands-free, држи ролери четка и цевка чист и свеж.Еко/Max Режим : 2-ниво прилагодливи вшмукување може да биде избран за различни нечистотија.Глас Асистент : ве потсетува да го испразните валкани резервоарот за вода, додадете вода, повторно, само-чистење и повеќе.Станица за полнење : ви помага да вакуум надополнување, чување и давање помош на авто-чистење.Долго Траење : трае и до 25mins, што е доволно да се исчисти сите вашите простории.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата