.

.

Posi Заклучување 10354 Puller Вилица, За Употреба Со 103 и 203 Puller

Posi Заклучување 10354 Puller Вилица, За Употреба Со 103 и 203 Puller

DEN 5641.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена puller вилица за употреба со Posi Заклучување 103 и 203 pullers.Работи со две други вилици (не се вклучени) на вилицата главата собранието.Инвестиции фрлија челик легура за сила и издржливост.Земја на потекло : сад.Ова е Posi Заклучување на бренд, производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата