.

.

Ми Тренер Од Adidas Сад / Канада

Ми Тренер Од Adidas Сад / Канада

DEN 383.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Воз рамо до рамо со 13 на вашиот adidas спортски херои.Вклучувајќи Dwight Хауард, Ерик Бери, Тајсон Геј Jozy Altidore и Kaka.Заврши обука во сила,флексибилност, кардио и климатизација.Adidas mi Coach носи забава и награди на вашиот фитнес режим за да се направи подобро во вашиот спорт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата