.

.

Луди TACKz 36 tacks - 2 во 1: притисни копчиња кука - Нов Пронајдок Висат 100 е на Предмети Внатрешноста или Надворешноста Оркестарот на Дом, Училиште, Канцеларија, DIY, за Парти

Луди TACKz 36 tacks - 2 во 1: притисни копчиња кука - Нов Пронајдок Висат 100 е на Предмети Внатрешноста или

DEN 268.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НА КОЛКУ НАЧИНИ? : Буквално илјадници предмети се виси од Луди Tackz токму сега!Можете да ги користите Дома, Училиште, Канцеларија, Гаража, Двор, Продавница, Внатре или Надвор.КАДЕ што : Лесно да го вметнете во Sheetrock, Base, најстариот Занает материјали, вклучувајќи foamcore, Corkboard (не тенките работи!) 1/2" широк; 1/2" капи / pin; 1/2" кука.Ве молиме запомнете, тоа е само "капи со кука" ~ не за breakable предмети т заборавајте внатре/надвор Божиќ, Јаже, String покаже Луди TACKz во употреба (или ти не ќе ги видите!).Белешка за ПРОНАОЃАЧ Backn Forth како што Push/Insert (~употреба Клешти да се одржи на "метална кука" како што пресврт~). ✮ Луди TACKz може да се Одржи многу на телесната тежина (над 2lbs), сепак, на "површината материјал" ќе ги стави во одредува колку. ✮ Само за големината на thumbtack но со кука : 1/2" околу x 1/2" кука, 1/2" врвот, со вкупна должина од околу 1-1/4". ✮ Наведнуваат на кука за Календари, очила за сонце & многу поголеми предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата