.

.

Модерната LED Лустерот Модерната LED Облак Таванот Светла за Јадење Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Оркестарот,70 40CM,Боја:10045cm Тремот (Боја : 12055cm)

Модерната LED Лустерот Модерната LED Облак Таванот Светла за Јадење Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Оркестарот,70

DEN 17059.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ IP65 водоотпорен, лесен за употреба и чиста, се заштеди енергија.Направени од алуминиумски умре-фрлија светилка тело и PC абажур. ★ Домот ѕид светилка со E27 штекер, на оваа високо-квалитетни надворешниот ѕид светилка ќе биде око-фаќање на вашиот фасада. ★ Лесно да го инсталирате, добро направени (алуминиум, нема рѓа), и CE сертификат, се безбедни за употреба. ★ Ова отворено ѕид светилка е многу погодна за градини, приоди за автомобили, огради, сали, тревници итн. ★ Ако имате било какви прашања во врска со оваа опрема за осветлување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор.Лесно да се инсталира, добро направени (алуминиум, ќе не ' рѓа),Можете да ја завршите инсталацијата во краток time And добиени CE сертификат, се безбедни за употреба.Ова отворено ѕид светилка е многу погодна за градини, приоди за автомобили, огради, сали, тревници итн.Morden трпезарија бела варијабилна облак led лустерот &pendant light1.Материјал : Catton+silk2.Димензии : Кол.35cm/ 40cm/50cm/60см/70cm/80см/100cm/120cm3.Светилки : Сијалица е inclouding E274.Боја : Топло White5.Напон : 110 V -240 V6.Погоден за Дневна Соба, Кујна, трпезарија, Спална соба, Кафе Бар,Ресторан,и сл.IP65 водоотпорен, лесен за употреба и чисти, заштеда на енергија.Направени од алуминиумски умре-фрлија светилка тело и PC абажур Ако имате било какви прашања во врска со оваа опрема за осветлување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата