.

.

IAGONGC Ѕид Светла Водоотпорен Отворен LED Долг Ѕид светилка IP65 Алуминиум Светлина Градина Вила Тремот Sconce Светлина 110V 220V Sconce Luminaire (Боја Температура : Dimmable, Абажур Боја :

IAGONGC Ѕид Светла Водоотпорен Отворен LED Долг Ѕид светилка IP65 Алуминиум Светлина Градина Вила Тремот Sconce

DEN 16154.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

еднообразна и стабилна осветлување, создавајќи пријатна и удобна атмосфера.совршено погодна за дневна соба, спална соба, кујна, бања, скалите и ходник.Едноставна осветлување дизајн ,совршено за трпезарија, foyer, дневна соба, спална соба, покриени тремот, се опфатени патио, купатило, кујна, entryway, ходникот, скали, влез.совршено како градина осветлување за безбедноста на вашето семејство.да имате релаксираат отворено осветлување искуство.Водоотпорен надворешен ѕид LED светилка Долг ѕид светилка IP65 Алуминиум Светлина Градина Вила тремот Sconce Светлина 110 V 220 V Sconce Luminaire1. Чип : SMD chip2. Светлината емитуваат : Топло Бела, Cood Бела и светлината dimmable3. Бои : Black4. Напон : AC85-265 V5. Lumens : 350 LM6. Гаранција : 3 years7. Животен век : >50,000 Hours8. IP65, Waterproof Size Спецификација : 30cm : 8 W 60cm : 16 W80cm : 32 W120cm : 48 W150cm : 60 W170cm : 70 W200cm : 80 W240cm : 90 W.

Кон својствата

30cm:
8W
60cm:
16W
80cm:
32W
120cm:
48W
150cm:
60W
170cm:
70W
200cm:
80W
240cm:
90W
Најдобри предлози во категоријата