.

.

Персоналните Метал Калај Signboard Size 8*12 инчен,ВЕШТЕРКА И МАЧКА кујна, Ретро, Уметнички Украс, Погоден За Барови, Кафулиња, Градини, Канцеларии И Други Места.

Персоналните Метал Калај Signboard Size 8*12 инчен,ВЕШТЕРКА И МАЧКА кујна, Ретро, Уметнички Украс, Погоден

DEN 5976.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добар квалитет : направен од високо-квалитет метал калај.Тоа е лесен во тежина и може да се мијат со вода, ако тоа е валкано.Се дехидрирани лесно.Метал знак,Тоа е широко се користат во барови, кафе куќи, приватни места, градина ,гаража,канцеларии и други места.Метал знак,Лесен за инсталација, претходно со четири мали дупки, кои може да се дефинира на различни начини.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Забелешка : поради различни екран видови, боја печатени може да биде малку поинаков од бојата прикажани на екранот.Сосема нов, со фини детали и квалитет, направени да изгледаат гроздобер и носи.Креативни ретро метал калај знак за дома, гаража, бар, кафуле, паб, ученичкиот дом, вечера..Голема како ѕид декор, и ќе го направи одличен подарок за семејства и пријатели исто така.Тоа се прави на калај метал, лесен за инсталација и лесен за чистење.поради различни екран видови, боја печатени може да биде малку поинаков од бојата прикажани на екранот.Знак големина : 8*12inches.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата