.

.

TITACUTE за OnePlus 8 Pro Полнење Кабел, да Искриват Полнење Тип-C Кабел 6FT 5V 4А-Брзо Полнење Кабел за Податоци Цртичка Кабел за Полнење Брзо за OnePlus 8/7 Pro/ 7T, OnePlus 6T/ 6, OnePlus 5T/ 5, OnePlus 3

TITACUTE за OnePlus 8 Pro Полнење Кабел, да Искриват Полнење Тип-C Кабел 6FT 5V 4А-Брзо Полнење Кабел за Податоци

DEN 1447.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

One Plus Искриват Полнење/ Цртичка Полнење Тип-C Кабел : Тоа ги поддржува 5 V 4А-искриват задолжен за One Plus 8 Pro, One Plus 8, One Plus 7 T Про, One Plus 7 T, One Plus 7 Pro, 5 V 4А-цртичка задолжен за One Plus 7, One Plus 6 T, One Plus 6, One Plus 5 T, One Plus 5, One Plus 3 T, One Plus 3, One Plus Куршуми Безжична 2, One Plus Куршуми Безжична.Забелешка : Тоа Не поддржува брзо полнење за други брендови на паметен телефон.One Plus Искриват Полнење Кабел : Неспоредлив брзина и ефикасност, 60% полнење капацитет во околу 30 минути со ова брзо полнење тип-c кабел и One Plus вклучите полначот.Тоа исто така им овозможува 480 Mbps пренос на податоци истовремено.Цртичка Полнење USB-C Кабел : Под премиум TPE слој, широк внатрешно каблирање направени од бакар и никел гарантира дека моќност достигнува вашиот One Plus smart-phone побрзо и постудена отколку некогаш, дури и додека играте игри или гледате филмови, нека можете да уживате безбедност полнење на леснотија.One Plus Цртичка Кабел : 1.8 м/ 6ft должина, тоа обезбедува флексибилни полнење кога ќе лежи на каучот, во автомобил backseat или на заводот.Она што Ќе Добиете : TITACUTE Компанија обезбеди Шест Месеци Грижете се-бесплатен замена за One Plus Тип C Кабел!Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со TITACUTE Услуги на Клиентите.Answer : ___________________________ Note : поддржува искриват задолжен за One Plus 8 Pro, One Plus 8, One Plus 7 T Про, One Plus 7 T, One Plus 7 Pro, но полнење брзина ќе побавно од официјалната еден.Ве молиме полнење One Plus уреди исклучиво со службен One Plus Искриват Полнач/ Цртичка Полнач.Спецификации : .Предмет : One Plus Искриват Полнење/ Цртичка Полнење Тип C Кабел.Излез : Искриват Задолжен : 5 V/4А -; Цртичка Задолжен : 5 V/4А -; Брзо Полнење : 5 V/4А -; Стандард Задолжен : 5 V/2 A.Кабел Конектор : USB-C до USB A. Кабел Должина : 6ft/1.8 м.One Plus Компатибилност : .Искриват Задолжен : One Plus 8 Pro, One Plus 8, One Plus 7 T Про, One Plus 7 T, One Plus 7 Pro.Цртичка Задолжен : One Plus 7. One Plus 6 T/ 6. One Plus 5 T/ 5. One Plus 3 T/ 3. One Plus Куршуми Безжична 2/ One Plus Куршуми Безжична.Пакетот вклучува : .One Plus Полнење Кабел x 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата