.

.

Leviton 85014 1-Банда Без Уред Празно Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Кутија Планината, Браун

Leviton 85014 1-Банда Без Уред Празно Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Кутија Планината, Браун

DEN 139.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина : 0.07 lb.Земја на Потекло : сад.Боја : Кафена.Бренд име : Leviton.Опис на производот BR WP 1 G ПРАЗНО ПОЛЕ MNT Од Производителот Запознаени и функционална, Leviton Традиционалните Wallplates се дизајнирани за употреба со Традиционалните Leviton уреди.Тие претставуваат стилови и форма фактори кои имаат преживеа тестот на времето.Нивните чисти линии работа во речиси било која локација, без разлика дали во нови или retrofit изградба, и тие се инсталира лесно и брзо.Leviton нуди Традиционални Wallplates во широк спектар на бои и конфигурации. 1-Банда Без Уред Празно Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Кутија Планината, Браун.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата