.

.

Рамна Глава Чекан, Тули Чекан Висока Јаглероден Челик за Алат за Индустријата за Мерење На Цврстината на Карпата за Сечење/Ударни Алатки

Рамна Глава Чекан, Тули Чекан Висока Јаглероден Челик за Алат за Индустријата за Мерење На Цврстината на Карпата

DEN 842.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Површината е полиран и има висока цврстина.Направени од високо јаглероден челик за издржливост.На врвот на тули чекан, може да се зголеми сила точка и да се зајакне сили.Целиот е на термичка обработка, отпорност и отпорност на абење.Може да се првично мерење на цврстината на карпата. 1. Направени од високо јаглероден челик за издржливост 2. Целиот е на термичка обработка, отпорност и отпорност на абење 3. Површината е полиран и има висока цврстина 4. На врвот на тули чекан, може да се зголеми сила точка и да се зајакне сили. 5. Може да се првично мерење на цврстината на карпата 6. Гумена рачка за удобен зафат .

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Weight:
Approx. 887g / 31.3oz 
  :
Package List:
1 * Brick Hammer :
Најдобри предлози во категоријата