.

.

Среќен Божиќ Бебе Bibs Водоотпорен, Перат, Дамка и Мирис Отпорни за Момчиња Девојчиња

Среќен Божиќ Бебе Bibs Водоотпорен, Перат, Дамка и Мирис Отпорни за Момчиња Девојчиња

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип и паѓа надвор со бебе tugging и влечење.Машина за миење со ладна вода, подалеку од темни бои. 100% Задоволството На Клиентите Загарантирани!Ние сме убедени дека ќе падне во љубов со нашите симпатична bibs, туку ако на било кој начин не сте 100% задоволни со овој лигавче сет, ве молиме да бидат слободни да контакт.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ayouran Бебе Bib Product Име : Деца Плунка Pocket Material : 230 twill tarpaulin Size : 38 x 30cm•Лесни, водоотпорни, лесно да се избрише, дамка и мирис за отпорни ткаенини.Еден ply изградба значи дека нема да се грижиш за icky работи расте помеѓу слоевите на ткаенината. •Без памук слој, дамките и мириса не држи.Wipeable и машина перат за лесно чистење, па можете да ја користите таа одново и одново!Плус, тоа е безбедно да се користи. •Нашите bibs се BPA-free, ПВЦ-бесплатно, винил-бесплатно, phthalate-слободни и олово-слободни.Големина за да одговара на возраст од 6 до 24 месеци.Мерки околу 10" среќаваме и 9" од вратот надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата