.

.

Јастреб 440VIRCD Камера за видео надзор

Јастреб 440VIRCD Камера за видео надзор

DEN 607.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1/3 Инчен Висока Резолуција Купола Камера. 520 TVL Sony Чип.Tamperproof 12 V DC (PS не се вклучени). 40 Инфраред Led диоди за nightime гледање. 2.8 10мм VARIFOCAL Леќа.Ова видео надзор камерата е со висока резолуција, и може да се види во текот на ноќта до 75 метри.Тоа е достапна во црна боја.На 520 TVL Sony Чип не се користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата