.

.

KYDA 4 Бои Тело Luminizer, Водоотпорен Навлажнувачки и Сјај За Лице & Тело, Сјај, Сите Во Еден Шминка, се Соочуваат со Телото Сјај Илуминатор, Телото Highlighter 1fl.оз.-104 Cookie Злато

KYDA 4 Бои Тело Luminizer, Водоотпорен Навлажнувачки и Сјај За Лице & Тело, Сјај, Сите Во Еден Шминка, се Соочуваат

DEN 2352.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Сјај на Вашето Лице & Тело】Оваа течност highlighter крем со возвишеното состојки е заеднички за лице и тело, кое додава светлината на лицето за блескав, оставете го на кожата во потрага сонцето-бакна и чувство луксузно мека.во потрага тен. 【Природни Состојки】Ова тело luminizer формулиран со хидратантна формула, светлината текстура и ќе не торта или населат во фини линии или брчки. 【Повеќе Usages】Користат само за светлината рефлексивни strobing ефект дури и на врвот на прав, или додадете ги во вашиот омилен течни фондацијата или нега на кожата производ за сите-во текот сјај. 【Лесно да се Примени и Чисти】Применуваат illuminant за вашето тело и да се поттикнат тоа далеку, може да се шири во текот на сакав области и тоа ќе се исушат во рамките на моменти.Чисто, лесно и со малку сапун и вода, на производот ќе биде однесен надвор. 【Совршен Подарок】Лесно да се носат, природни luminescence, одговараат за различни прилики, што ќе биде око-catcher во секоја прилика.Тоа може да биде совршен подарок за вашите пријателки.Опис на производот:Боја : 4 бои(104#Cookie Злато/105#Расположение Сјај/106#Зајдисонце, Блесок/107#Корални Портокал)Обем : 30ml/1.0 fl.оз.Пакет : 1 x Тело Luminizer Feature:1. Создава жар, го подобрува природниот тонот на кожата.2. Светлината текстура, не се премногу тешки за кожата, но добива на работа.3. Направи вашето тело и лицето изгледаат повеќе сјајна.Долго-траен, лесно да се во боја.4. Водоотпорен и анти-пот формула направи светлина шминка, траен, природни.Совети :1. Избегнувајте директен контакт со очите.2. Да се чува вон дофат на деца.3. За сите над сјај, додадете ги вашите омилени течни фондацијата или нега на кожата product4. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата