.

.

Индустријата Долина Био Органски Природна Хена Боја на Косата За Сива Косите -100gm (Бакар)

Индустријата Долина Био Органски Природна Хена Боја на Косата За Сива Косите -100gm (Бакар)

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комбинација на Хена, Безбоен хена & Индиго.Дава бакар коса.Прават косата погуста & жив.Тоа ви дава боја, да се спречи опаѓањето на косата и првут, погоден за хипоалерген луѓе.Ја храни косата вратило и контроли на косата да падне.Индустријата Долина Био-Органски Хена Коса Боја е 100% органски коса боја направени со свежи и автентични handpicked билки.Сонце сушена и втемелени во тројна sifted, microfine во прав, тоа моќно работи на сите типови на коса.Бидејќи тоа се одгледува органски, без употреба на хемикалии она, тоа е безбедно за сите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата