.

.

Dickies Мажите тешка категорија Henley

Dickies Мажите тешка категорија Henley

DEN 375.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Логото рог копчиња за затворање.Снимени вратот и рамото шевовите.Џерси сплетам, 100 процент на памук.Во тешка категорија 6.75 унца кратко sleeve џеб tee со ознака помалку назад вратот за удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата