.

.

20PCS Бебе Флорални Лак Headband Hairbands Коса Поклон Ластичиња за Коса Додатоци за Новороденче Години Крштевањето Подарок Сет

20PCS Бебе Флорални Лак Headband Hairbands Коса Поклон Ластичиња за Коса Додатоци за Новороденче Години Крштевањето

DEN 390.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање. ★★【Мека Ткаенина Материјал】- материјал е изработен од мека ткаенина,тие се многу еластичен.еластичен headband одговара на повеќето бебиња од новородено до дете.Секоја коса поклон е безбедно прикачена на една големина одговара на ткаенина бенд.На ткаенина жартиери се најмногу softest, повеќето удобно оние кои и ние се гарантира да не остави траги на вашите малечки главата.Тие се меки доволно за preemies, новороденчињата, уште еластичен доволно за удобно да се вклопи доенчиња, години, постарите деца, па дури и некои возрасни. ★★【Идеален Подарок】 - овие headbands се совршен подарок за секоја пригода!Родендени, Бебе Туш, Бебе Подароци, Божиќ, Семејна фотографија, празник!Нашата симпатична, луксузен и уникатен лакови се совршен коса додатоци за вашето новороденче фотографии. ★★【По-Продажбата на Услугата】 - Ако пакет што сте го добиле се оштетени, или ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 12 часа.Ви благодариме за вашето разбирање.Вашето задоволство е наша извршување. ❤деца headbands девојки свила глава заврши бебе headband организатор на летни headbands за деца девојки headband најлон headbands за бебе девојки бебе headband лакови новороденче headbands младата headbands розова headband еластична headbands девојки божиќ headband божиќ лак headband елф headband за деца црн сомот headband headwrap главата крпа headband држачот за бебе девојка 2022 headband нова година кожен headband младата headbands за бебе девојка headband организаторот за девојки бебе headband. ❤деца божиќ headband коса комплет цвет девојка headpiece девојка коса лакови јазол headband девојка коса клипови роденден девојка headband сатен влакна се врзуваат мода headbands kawaii коса клипови бебе девојка главата обвива сатен headbands бебе девојка headbands црвени лакови за девојки коса headbands за девојки 4-6 плетенка headband цвет headband лице за перење headband симпатична headbands елф уши headband деца headbands за 3 години меки headband роденден headband bandana headband. ✈✈✈Транспорт време е обично 10-18 дена;►Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ја покаже вистинската боја на производот, но поради разликата на екранот, боја на сликата ќе видите можат да имаат благо боја разлика со вистинската боја.Ви благодариме за вашето разбирање;●【Удобно Не Марк】- на бебето глава, Тоа е толку мека и светла ткаенина која вашето бебе дури и не сфаќаат тие се носи!Не е премногу голем и не е премногу тесна!Совршен за Новородено!Бебето Бендови се Еластична и мека доволно, тие нема да се лизга надвор и да ја напушти која и црвена кожа марки на вашиот малку новороденче главата.●【Погодна За Сите Возрасти】-тоа им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето!Оваа headband ќе ги собере сите возрасти!Оваа headband ќе ги собере сите возрасти!Нашите една големина која е идеална за сите headbands се во можност да обезбеди неверојатна надградливоста, така што нашите бебе headbands може да расте од новородените & доенче до дете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата