.

.

Премиер-Линија Производи C 1019 Лизгачки Врата Се Справи Со Поставени, Тешки Дрво Рачка, Алуминиум

Премиер-Линија Производи C 1019 Лизгачки Врата Се Справи Со Поставени, Тешки Дрво Рачка, Алуминиум

DEN 1024.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Делукс се справи со сет за mortise се заклучува.Црна умре фрли надвор се повлече.Површината монтирани.Не раце дизајн.Опис на производот Оваа делукс патио врата се справи со е изградена од екструдиран алуминиум.Има умре фрли надвор повлече и тешки дрво се справи.Ова се справи може да се пофали не раце површината монтирани дизајн.Од Производителот Оваа делукс патио врата се справи со е изградена од екструдиран алуминиум.Има умре фрли надвор повлече и тешки дрво се справи.Ова се справи може да се пофали не раце површината монтирани дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата