.

.

ZLDGYG Капа со Долга Кадрава Тело Коса Перика Зима и Топло, Плетени Капа Синтетички Влакна Памук Капа Перика Природни Лажни Коса за Жени (Боја : Темно Кафеава)

ZLDGYG Капа со Долга Кадрава Тело Коса Перика Зима и Топло, Плетени Капа Синтетички Влакна Памук Капа Перика

DEN 1964.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главен материјал : Кадифе, коса : мат висока температура свила.Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Ткаенината е еластична : употребата на висококвалитетни памучни ткаенини не топка или да се деформира.Монтажни Велкро : капа и перика може да се одвои, и капа може да се носи одделно и се исти како ви се допаѓа.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Име : плетени капа wig Main материјал : wool Hair : Мат висока температура silk Comfort : Удобно и warm Hair должина : околу 55 CM.Боја класификација : светло кафена, кафена и црна, темно кафеава боја.Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Ткаенината е еластична : употребата на висококвалитетни памучни ткаенини не топка или да се деформира.Монтажни Велкро : капа и перика може да се одвои, и капа може да се носи одделно и се исти како ви се допаѓа.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата