.

.

Cgcshine 7Pcs 18 Инчен Брановидна Кадрава Целосна Главата Коса Екстензија, Долго Мека Свилен Клип во Коса Екстензија, Жените е Три Weft Hairpieces, Синтетички Hairpiecesfor Свадба, заба

Cgcshine 7Pcs 18 Инчен Брановидна Кадрава Целосна Главата Коса Екстензија, Долго Мека Свилен Клип во Коса Екстензија,

DEN 234.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Квалитетот на Косата Екстензии】Увезени синтетички влакна на косата екстензии, како мека како свој природни влакна, без мирис, кожата-пријателски, и здрави.Сет содржи вкупно 7 парчиња, која може да се носи според вашата коса волумен. 【Различни стилови】На перика има топлина-отпорни на температура до 230 ° F, може да биде завиткан или исправи, и може да се бојадиса за преструктуирање тоа во било кој стил сте го сакате. 【Разни прилики】Вештачка коса, перики се многу погоден за свадби, masquerades, модни ревии, итн.Фузија со вашата коса, природни мода, додадете шарм за да можете, исто така, погодна за секојдневно носење. 【Дневна Нега】На перика е направен од страна на машина и рака, како и некои коса снопови неизбежно ќе падне кога ќе го носат тоа за прв пат.Ве молиме не го бришење или чешел тешко, исто како и лекување на вашиот сопствен коса. 【Квалитетна Услуга】Ако примате било какви квалитетот или други проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе бидеме тука за вас и обидете се нашите најдобри напори за да помогне да се реши проблемот, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Се реализира својата Долга Коса Сон Природни Здравство Нашите hairpieces се направени од увезени синтетички влакна.Косата е мека и мешавини со вашата коса,правејќи вистински коса насоки подебели, повеќе и посигурни од кога било досега.Висок Квалитет на Други перики имаат само два слоја на weft плетење, но нашите weft плетење е направено со рака-sewingthree слоеви.На клипот има против пролизгување на силиконски за тоа да се спречи подобро одредување.Различни Форми Cgcshine коса екстензија може да се бојадиса и исправи, колку што имаат перика, можете да havea различни фризури, купи тоа сега!Многу наврати Нашите перика е погодна за ноќта на Вештерките, играње на улоги, тематските партии, masquerades, и секојдневно носат,која може да го зголеми должината и дебелината на косата.Основни Информации Материјали : увезени синтетички влакна (топлина-отпорни 230℉) Боја и облик : црна / темно кафеава бранова Должина : 16" / 18" / 20" Тежина : 200g / 220g / 260g Пакување : 7 парчиња со 16 клипови (1 х 8" широк со 4 клипови; 2 x 6" широк со 3 клипови;2 x 4" широк со 2 клипови; 2 x 2" широк со Клипови 1) Како да се мијат перики? (Не се препорачува за чести чистење) 1. Се мијат во вода со благ шампон, можете да го користите клима уред соодветно. 2. После миење, не чешел косата пред сушење.нека се исуши природно или користете крпа за да им помогне да се исуши.Како да се продавница перики? 1. Производот доаѓа со црна заштита нето.Кога не е во употреба, место на лажни ина црна мрежа и ставете ја во правилна положба. 2. Ако црна нето се изгубени, може да се стави перика во пластична кеса, но се сеќавам thatthe кеса мора да има дупки да им овозможи на перика да вентилација и сува.Совети Поради фактори како што се осветлувањето на екранот и упатство за мерење, вистинската боја може да beslightly различни од сликата.Ве молиме обратете се до вистинската боја за вистинската боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата