.

.

Jutagoss Круг Вирус Олеснување Черупка Електричен Кабел за Заштита на Кабелот Тока 6N-4 Вирус Олеснување Черупка Кабелот 40 КОМПЈУТЕРИ

Jutagoss Круг Вирус Олеснување Черупка Електричен Кабел за Заштита на Кабелот Тока 6N-4 Вирус Олеснување Черупка

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Димензија】- Одговара Жица со Дијаметар : 7,6 милиметри/0.3"; Секоја Големина : 14 x 14.8 mm/0.55" x 0.58"(Dx H). 【Лесен за Употреба】- Лесно да се инсталира, нема специјални алатки се потребни само притисни одговара. 【Материјали】- Вирус Олеснување Черупка се направени од PA66 материјали;силна жилавост и повторна употреба. 【Предности】- севкупниот процес на дизајн е исклучителна;што може да се лизга во чинија дупка и по стегање линија;подобрување на употребата на сила. 【Широко се Користи】- 6 N-4 Вирус Олеснување Черупка широко се користи во електрична железница и моќ мрежа жица изолација заштита;кабел тока ракав;изолација заштита.Лесно да се инсталира,нема специјални алатки се потребни за,само притисни во.Вирус олеснување черупка е направен од високо-квалитет PA66 пластичен материјал,кој е силен и обновливи;Тоа е идеален избор за твојот живот и работа.Заштита на моќ кабелот од компјутерот,куќа апарат или електрична опрема кога моќта кабел работи надвор од дното на опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата