.

.

Zaldita Гума Жица Дупка Прашина Опфаќа Приклучоци Црна Заострените Кабел Печат Прстен Grommet Заптивка Влезот Штекер Случај Кутија Плоча Кабел за Заштитник за Високо и Н?

Zaldita Гума Жица Дупка Прашина Опфаќа Приклучоци Црна Заострените Кабел Печат Прстен Grommet Заптивка Влезот

DEN 2061.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На заострените grommets дихтунзи се осигура вашата жици проекти и апликации се одржливи и заштитени.Гумени материјал, силна флексибилност, анти-стареење, силни изолација заштита функција.Гума дупка приклучоци се прашина-доказ, изолирани, пламен-retardant.Им помага на заштита на жица и кабел од остри метални рабови.Добро за високо и ниско напонски електрични кабинети, кабинети, места, да заштитна жици.Ве молиме проверете ја големината информации пред да го стави на ред.Сет Вклучуваат : 10/20 Pcs Заострените Grommets Дихтунзи Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна(како што сликите покажуваат) Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|А|Б|C|D|E - - - - - 22mm|-22mm-|-1.0/2.6 cm-|-0.9/2.2 cm-|-0.6/1.6 cm-|-0.8/2.1 cm-|-0.0/0.1 cm 30mm|-30mm-|-1.4/3.6 cm-|-1.1/2.9 cm-|-1.0/2.6 cm-|-1.5/3.7 cm-|-0.2/0.4 cm 40mm|-40mm-|-1.9/4.8 cm-|-1.5/3.8 cm-|-1.4/3.5 cm-|-1.7/4.4 cm-|-0.2/0.4 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата