.

.

renvena Кула во Облик на Ударна Дупка Дупка Grommets Синтетички Каучук Grommets Жица Заштита Firewall Дупка Plug 20Pcs 30мм

renvena Кула во Облик на Ударна Дупка Дупка Grommets Синтетички Каучук Grommets Жица Заштита Firewall Дупка

DEN 138.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На заострените grommets дихтунзи се осигура вашата жици проекти и апликации се одржливи и заштитени.Гумени материјал, силна флексибилност, анти-стареење, силни изолација заштита функција.Гума дупка приклучоци се прашина-доказ, изолирани, пламен-retardant.Им помага на заштита на жица и кабел од остри метални рабови.Добро за високо и ниско напонски електрични кабинети, кабинети, места, да заштитна жици.Ве молиме проверете ја големината информации пред да го стави на ред.Сет Вклучуваат : 10/20 Pcs Заострените Grommets Дихтунзи Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна(како што сликите покажуваат) Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|А|Б|C|D|E - - - - - 22mm|-22mm-|-1.0/2.6 cm-|-0.9/2.2 cm-|-0.6/1.6 cm-|-0.8/2.1 cm-|-0.0/0.1 cm 30mm|-30mm-|-1.4/3.6 cm-|-1.1/2.9 cm-|-1.0/2.6 cm-|-1.5/3.7 cm-|-0.2/0.4 cm 40mm|-40mm-|-1.9/4.8 cm-|-1.5/3.8 cm-|-1.4/3.5 cm-|-1.7/4.4 cm-|-0.2/0.4 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата