.

.

Мачка Дрво Мачка Мебел Високи Гребење Мачка Пост, Мачка Интерактивна Играчки - Мачка Нула Пост, Мачки Мачиња - Кадифен Сисал Нула Пол Мачка Scratcher (Боја : A)

Мачка Дрво Мачка Мебел Високи Гребење Мачка Пост, Мачка Интерактивна Играчки - Мачка Нула Пост, Мачки Мачиња

DEN 2157.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мачките имаат многу енергија.Тие се природно љубопитни премногу.Оставајќи ги во области каде што не може да се искачи, нула, пуштате, и да се истражуваат може да биде многу фрустрирачки.Даде вашата мачка место да се вежба, подалеку од вашиот мебел.Мачка дрвото обезбедува најдоброто решение за ова.Тие се направи вашата мачка се чувствуваат дека тие имаат простор, што е за сите што ги имаат. *МНОГУ ЗАБАВА, АКТИВНОСТИ : мачка сисал гребење пост е дизајниран со две различни волшебна играчки кои ќе ги забавуваат вашиот писе без разлика дали тоа е маче или високи мачка. *ЕФИКАСЕН НАЧИН ДА се ЗАДРЖИ ВАШАТА МАЧКА ОД ГРЕБЕЊЕ на МЕБЕЛ : мачка нула пост дрво ќе служи како забавно игралиште за домашни миленици и во исто време како своја гребење простор. *ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : на 13.5-инчен мачки гребење пост дрво е обвиен во сисал јаже и кадифен - еко-пријателски материјали на мачка дрво се апсолутно безбедни за двете лица и домашни миленици. *СТАБИЛНА БАЗА на сисал пол за мачки е направен од дебела притисне дрво што дава сигурност и стабилност на изградба.Мачките сакаат да ползи.Кат на дрвја се одличен начин да се задржи мачиња среќни.КАРАКТЕРИСТИКИ : Не само што е убаво чекалницата дреме костур, но мислења опфатени во сисал јаже обезбедува безбедна и здрава scratcher, која ќе помогне во промоцијата на здрав нокти за вашите мачки пријател.За product Name : Мачка Scratcher/Гребење Мачка Пост/Мачка Нула Post Material : Борови одбор + сисал cloth Specifications : 59x21cm Features : мачки за мелење на нивните канџи, одмор, игра, и нула, со различни игра методи за спречување на мебел штета.Применливи предмети : важечки за сите видови на cats Tips Keep овој производ сува и не ставајте го во влажна место.Ако сте на сите незадоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат, ние ќе обезбедиме решенија во рок од 24 часа.Забелешка : прирачник за мерење, постои мала грешка, големината е за повикување само.За боја разлика : производот е снимен со независни физички објекти, но поради снимање технологија, осветлување, животната средина, екранот параметри и други проблеми, може да биде боја разлика помеѓу вистински објект и примена слика.Вистинските бои се заснова на реалните објекти.Голема мачка сопственик знае дека со цел да се направи вашата мачка среќен, ќе мора да ги задржи зафатен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата