.

.

MISYAA Верверица Ѕид Кука Лепило Дома Цртан филм Симпатична Закачалка Копче Чадор Крпа Капа и Капут (GY, 8.7x5.3x5.1CM)

MISYAA Верверица Ѕид Кука Лепило Дома Цртан филм Симпатична Закачалка Копче Чадор Крпа Капа и Капут (GY, 8.7x5.3x5.1CM)

DEN 71.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✬ABS малку верверица дизајн еден дом грб кука облека закачалка. ✬Кога ќе се откажам објект на јадица и влечете го надолу, верверица држи својата глава надвор од кутијата, и кога не го користат, кутија автоматски се затвора. ✬Индивидуални кука димензии се : H : 8.7x5.3x5.1 CM (3.42 x 2.08 x 2 инчи).Погоден за бесење предмети до 2.5 kg секој. ✬Самолепливи, нема знаци остануваат по отстранување.Здрав и стилски верверица закачалка.3 M селотејп на задната страна, што може да носи од 2,5 КГ.Исто така,имаат завртка позиции на грбот, и исто така, може да биде завртка монтирани (завртки не се вклучени). ✬Идеален верверица љубители дома декорација за секоја соба вклучувајќи cloakroom, спална соба, перална, комунални соба, кујната.Опис Креативни Цртан филм Верверица Ѕид Кука Нето производ тежина : 60 грама Големина : 51x53x87 MM Материјал : АБС Боја : Кафена/Сива Постојат 2 начини да се качи на јадицата на ѕид : Стап или Завртка >>Специјален Дизајн и симпатична Стил –Кога на јадицата виси нешто, верверица ќе се зголеми, многу симпатична и практични. >>Висок Квалитет - Ѕидот кука е направен со супериорен ABS и traceless лепило материјал.Здрав и стилски верверица закачалка. >>Лесно Монтирање - 3 M селотејп на грбот, оптоварување мечка 2.5 КГ,самолепливи, нема знаци остануваат по отстранување,исто Така,имаат завртка позиции на грбот, и може да се завртка монтирани (завртки не се вклучени).Пакетот вклучува 1x кука.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата