.

.

Outsunny 7.5' Ела Дрво Градинарски Мост Лак Walkway со Страна Огради, Совршен за Backyards, Градини, & Потоци, Извалкан

Outsunny 7.5' Ела Дрво Градинарски Мост Лак Walkway со Страна Огради, Совршен за Backyards, Градини, & Потоци,

DEN 2198.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА ГРАДИНА : Место на оваа дрвен мост во текот на еден мал поток или градина walkway и додадете декоративни допир на вашата надворешна околина.ДОДАДЕТЕ УБАВИНА : домот arched градина мост рамка додава инстант и класичната шарм со своите традиционално дизајниран walkway.БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН : Не се огради на секоја страна на footbridge за дополнителна безбедност и удобност.ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Оваа градина мост е стабилна и се погодни за секојдневна употреба.Тоа се прави со природни ела дрво и лак финиш да се обезбеди рустикален изглед и да се помогне во борбата против вода, гние, напукнување и разделување.ОТВОРЕНО ДВОРОТ МАЛ МОСТ ДИМЕНЗИИ : Општо Димензии : 89.75" L x 29.5" W x 43.25" H, Мост Должина : 7.5 ft.Макс Оптоварување : 505 lbs.Оваа Outsunny дрвен мост рустикален стил е совршен прилог на вашиот двор, градина, и струја.Градината мостот е направен од ела дрво со лак финиш.Оваа заврши не само што дава footbridge рустикален изглед, но помага да се заштити против вода, гние, напукнување, и разделување.Во меѓувреме, огради на секоја страна од овој мост комплет ви даде место да го зграби додека пешачите повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата