.

.

4D Концепти 30120 Корални Брег Harrison 10 Ft-Дрво Градинарски Мост, Природни

4D Концепти 30120 Корални Брег Harrison 10 Ft-Дрво Градинарски Мост, Природни

DEN 8491.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Природна завршница која може да биде обоен или обоени.Дрвени предмети за трајни изградба.Декоративни Arched оградата и Мислења.Доаѓа Подготвен да се Соберат со Чекор-По-Чекор Инструкции.Се создаде совршена дворот со ова волшебна дрвени градина мост, совршен за додавање визуелна жалба до вашата градина и поврзување на делови на вашиот пејзаж.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата