.

.

4D Концепти 30148 Корални Брег Врба Крик 4 Ft Метал Градина Мост, Црна

4D Концепти 30148 Корални Брег Врба Крик 4 Ft Метал Градина Мост, Црна

DEN 1442.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декоративни Arched рамка Градина Мост.Издржливи powdercoated метал заврши.Две шини со декоративни scrollwork дизајн.Здрав Метал кат slats.Доаѓа Подготвен да се Соберат со Чекор-По-Чекор Инструкции.Се создаде совршена дворот со ова волшебна прав обложен метал градина мост, совршен за додавање визуелна жалба до вашата градина и поврзување на делови на вашиот пејзаж.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата