.

.

SamsGazebos MB-Б4-Т Градина Мост, Браун

SamsGazebos MB-Б4-Т Градина Мост, Браун

DEN 3435.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Благодатно arched Јапонски градина мостови да ја истакнете вашата рок градина или базен.Нашите interlocking конструкција за естетска елегантни дизајни со помалку завртки и долготрајни производи.Поддржани од страна на две целосна должина кат греди, благо arched тротоарите е издржлив и лесен да се оди.Третирани со масло врз основа полу-транспарентно Браун дрво конзерванс, може да биде завршен за вашите потреби, или остави како што е за рустикален изглед.Тоа се протега до 40-1/2 инчи и assembles со леснотија.Станбени употреба.Нашите благодатно arched дрво градинарски мостови се вклопуваат во секој пејзаж Тема, нагласи вашата вода карактеристики & rock градини, додавајќи дух-негување аспект на вашата градина.Тоа spansup 54".Направени од Северна Америка Даглас ела, spruce, & бор, Со трајни изградба на сопствен квалитет.Лесно собранието.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата