.

.

Австралиската Коска Супа Концентриран Прав-Природен Говедско месо - Глутен Бесплатно, Без Зачини или Билки. Инстант здрава супа пијалоци Направени во Австралија 100

Австралиската Коска Супа Концентриран Прав-Природен Говедско месо - Глутен Бесплатно, Без Зачини или Билки.

DEN 599.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Значи без разлика дали патувате, кампување или само оди на работа и треба да се земе вашата супа со вас, ова е идеален производ.Имаме заклучени во голема природна арома, и удвојување на амино киселина профил вредност по лажичка.Добри за Вашето Срце и Ум : Совршен за кога ќе треба да се додаде за да се зголеми ограничена исхрана, однесувајте се кон алергии на храна, месо до детските оброци, или треба нежно опција за дигестивни проблеми и друга храна нестабилност.Направени со само најдобрите состојки и нашата единствена подготовка и флаширање метод, ќе ги добиете сите нутритивни придобивки од коска само супа на природата како што се наменети.Без Глутен, Млечни производи, Соја и Ореви.Некои од најчестите здравствени придобивки му се припишува на коските супа вклучуваат коска +заеднички зајакнување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата