.

.

Џојс Чен Нож, 4 Инчи, Црвена

Џојс Чен Нож, 4 Инчи, Црвена

DEN 160.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична за готвење, кампување, излети, риболов , и повеќе.Ни се најде за појавување на обвивка го прави за лесен транспорт и безбедно складирање.Трајни, Отпорни На Корозија.Безбеден за употреба во машина за миење садови.Contoured безбедност-зафат се справи.Џојс Чен 50-0045 Мојот Корисна Малку Нож, 4 Инчи, Црвена Мојот Корисна Малку Нож од Џојс Чен е идеален за многу ситуации - се тоа кампување или на пикник, пакет за тоа во вашиот ручек торба, или чувајте го во вашата кујна.Овој нож доаѓа со обвивка за безбедно транспорт каде што треба да се подготви јадење.4 инчен сечилото е направено од нерѓосувачки челик за супериорен издржливост и долго производот животен век, и нејзината остри доволно за да се намали преку само за ништо.Текстура зафат се справи со совршено се вклопува во вашата рака за безбеден, удобен зафат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата